Kinderworkshop kerstvakantie: aan de slag met cyanotypie

Zin om iets nieuws te leren? Duik in de techniek cyanotypie! Het is een fotografisch proces, ontdekt in 1842.

Met licht en twee chemische stoffen tover je te mooiste, vorstelijke blauwe kunstwerken tevoorschijn! Samen bekijk je eerst een reusachtige cyanotype in het museum, gemaakt door kunstenaar en amateurarcheoloog Chaim van Luit. Daarna ga je samen met Sarah aan de slag met het maken van je eigen cyanotype. Welke verhaal vertelt jouw kunstwerk? Deze workshop wordt gegeven door kunstenaar-educator Sarah van Rossem. Geschikt voor kinderen van 8 t/m 14 jaar.

Datum: Donderdag 4 januari
Tijden:
Ronde 1: 13.30-14.30 uur
Ronde 2: 15.00-16.00 uur
Kosten: €5,00 (incl. museumentree en ranja)

Schrijf je in door een mail te sturen naar  mailto: info@museumjancunen.nl Vermeld daarbij de naam, leeftijd en een telefoonnummer en het gewenste tijdstip. 


Deze workshop sluit aan bij de tentoonstelling De Vorst van Oss en tijdgenoten – elite in de ijzertijd. Deze tentoonstelling is t/m 4 februari 2024 te zien in Museum Jan Cunen.